.

11.08.2019 09:10

Коментари 0 / Видяна 372

Втора загуба за Пирин

Още по темата: Успех за Пирин срещу Литекс Пирин подписа с гръцки защитник Пирин си връща Конър Хендерсън Втора загуба за Пирин Пирин без двама ключови футболисти срещу Локо София ФК Пирин подписа с бразилец Пирин загуби в София Пирин отива в София за успех Юношите и децата на Пирин с победи над Национал Автобусът на ОФК Пирин с нов облик

Пирин загуби с 0:1 от Локомотив София във второто си домакинство от първенството на Втора Лига. Орлетата загубиха с гол в 82-та минута, след груба грешка в отбрана и бърза контраатака, завършила с гол на Китан Василев.

Първото полувреме премина почти изцяло под диктовката на пиринци. Орлетата създадоха няколко опасни голови положения и изглеждаха опасни при статични ситуации.

В 37-та минута те дори успяха да отбележат гол, но страничният рефер маркира аут при изпълнението на корнера. Златинов бе много близо до гол в 28-та минута, но ударът му с глава бе избит под гредата от вратаря на гостите Василев.

Втората част отново започна с териториално надмощие за домакините, но до чисти голови положение не с стигаше. Зелените изпуснаха парата в края на мача, когато след грешка в отбрана бяха наказани.

В следващия мач пиринци гостуват на Литекс Ловеч, а двубоят е в понеделник 19.08 от 18:30.